WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Aktualności

ZDOBĄDŹ WEJŚCIÓWKI NA FINAŁ FAMELABU – 19 maja 2018

Na finał FameLab Poland 2018 obowiązują wejściówki. Mamy do rozdania sporą ich pulę (100 miejsc!). Trzeba nam jednak dowieść, że jest się prawdziwym fanem FameLabu i nauki.

Finał FameLab Poland 2018 odbędzie się 19 maja 2018, w godz. 16.00 – 19.45 w Centrum Nauki Kopernik.

Zasady konkursu

Konkurs odbywa się na Facebooku FameLab Poland i na stronach www.famelab.org.pl i www.kopernik.org.pl pomiędzy 16 kwietnia a 19 maja 2018 r.

Wystarczy odpowiedzieć poprawnie na pytanie w jednym z postów konkursowych. Odpowiedź należy przysłać mailem na adres: konkurs@kopernik.org.pl, w tytule maila wpisując „FameLab”.

Za każdym razem (czyli za każdym konkursowym postem) rozdajemy 10 podwójnych wejściówek. Autorzy lub autorki pierwszych 10-ciu maili z poprawnymi odpowiedziami mają gwarantowany wstęp na finał (pod warunkiem potwierdzenia rezerwacji w mailu).

Regulamin konkursu »

Czym jest FameLab?

Pomysł jest prosty: udostępnić naukowcom scenę i mikrofon, zapewnić wsparcie szkoleniowe i pomóc rozwinąć skrzydła. Efekt: wspaniałe naukowe show dla ludzi zgłodniałych najciekawszej wiedzy prosto z labów. W tym roku na finale spotkacie m.in. lekarzy, neurobiolożkę, urbanistkę, farmaceutkę, matematyczkę oraz specjalistkę od mokradeł i specjalistkę od betonu. Dobrze czytacie – tegoroczny finał będzie zdominowany przez kobiety.

W programie finału znajdzie się też kawiarnia naukowa – specjalna przestrzeń, w której każdy będzie mógł zadać wybranemu naukowcowi lub naukowczyni nurtujące go pytania. Bo – jak co roku powtarzają finaliści FameLabu – zadawanie pytań to największa sztuka w uprawianiu nauki.

Wkrótce nieco więcej powiemy o dodatkowych atrakcjach dla publiczności. Na zachętę, już teraz możecie poczytać o naukowcach, którzy wejdą na finałową scenę oraz obejrzeć ich wystąpienia na półfinale »

 
POWRÓT
Data dodania: 16.04.2018